Göteborgs Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
ORIENTALISK MATTA, semi-antik kaukasus, 277 x 164 cm.
505784. ORIENTALISK MATTA, semi-antik kaukasus, 277 x 164 cm.
Polykroma färger.
Skador, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Polykroma färger.
Skador, slitage.
Göteborgs Auktionsverk
685