JAN OLOF FOLKESSON. Olja på duk, signerad.

505781. JAN OLOF FOLKESSON. Olja på duk, signerad.

Vinterlandskap, ca. 50x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterlandskap, ca. 50x60 cm.

Antal besök: 2 090