HUGGARE, Tanzania, proveniens missionärsfamilj, 1900-talets början.

50577. HUGGARE, Tanzania, proveniens missionärsfamilj, 1900-talets början.

Med balja av hud, längd 81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 941