KAROTTER, FAT samt SKÅL, 11 delar, keramik, bland annat Gefle, Bo Fajans, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

505742. KAROTTER, FAT samt SKÅL, 11 delar, keramik, bland annat Gefle, Bo Fajans, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

Bland annat "Fandango", "Cocktail", "Atoll", "Blå Husar", "Gefyr".

fat
skål
ugnsform
2 karotter
6 små snäckfat.

Bruksslitage. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

fat
skål
ugnsform
2 karotter
6 små snäckfat.

Bruksslitage. Krackeleringar.

Antal besök: 1 328