FICKUR, KEDJOR OCH NYCKLAR, 1800-1900-tal.

505719. FICKUR, KEDJOR OCH NYCKLAR, 1800-1900-tal.

5 fickur, bland annat silver, diameter ca. 40-60 mm.
8 nycklar, 5 kedjor.

Slitage. Urverk defekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 nycklar, 5 kedjor.

Slitage. Urverk defekta.

Antal besök: 756