HARDY STRID. Parti färglitografier, 2 st, signerade, daterade 1952 respektive 50.

505637. HARDY STRID. Parti färglitografier, 2 st, signerade, daterade 1952 respektive 50.

Bildyta ca. 41 x 49, respektive 34 x 46 cm.

Ej examinerade ur ram.
En med trasigt glas.

Hardy Strid (1921–2012)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.
En med trasigt glas.

Hardy Strid (1921–2012)

Antal besök: 420