TRÄLÅDOR, 4 st, "Svenska Sockerfabriks Aktiebolaget", 1900-talets första hälft.

505624. TRÄLÅDOR, 4 st, "Svenska Sockerfabriks Aktiebolaget", 1900-talets första hälft.

Längd 68 och 72 cm, höjd 21 och 26 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 428