FÄLLBORD samt 4 STOLAR, 18/1900-tal.

505596. FÄLLBORD samt 4 STOLAR, 18/1900-tal.

Bord ,höjd 74cm,diameter 80.
Stol ryddhöjd 83.

Ålders samt bruksslitage.Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord ,höjd 74cm,diameter 80.
Stol ryddhöjd 83.

Antal besök: 370