SKÅP, med tre dörrar, 1900-talets mitt.

505562. SKÅP, med tre dörrar, 1900-talets mitt.

Klädd med tapet, "Vårklockor", Josef Frank.
Längd 156, bredd 40, höjd 107 cm.

Bruksslitage, ett ben med skada, senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 731