TESERVIS, 21 delar, porslin, Karneval, Upsala Ekeby Gefle, 1900-tal.

505555. TESERVIS, 21 delar, porslin, Karneval, Upsala Ekeby Gefle, 1900-tal.

6 tekoppar
6 tefat
6 assietter
tekanna
sockerskål
gräddkanna.

Bruksslitage. Krackeleringar. Färgbortfall. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 tekoppar
6 tefat
6 assietter
tekanna
sockerskål
gräddkanna.

Antal besök: 6 430