SKÅP, målat och förgyllt trä, 1800-tal.

505525. SKÅP, målat och förgyllt trä, 1800-tal.

Troligen hör inte över och underdel ihop samt olika nyanser på färgerna.
Längd 107, bredd 43, höjd 208 cm.

Omfattande skador och slitage samt utbytt bakstycke på nederdelen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 721