DIVERSE, 1900-tal.

DIVERSE, 1900-tal.
50549. DIVERSE, 1900-tal.

Bestick, krukor, tennföremål, vinglas, julkrubbsfigurer mm.

Bruksslitage, några ljushållare saknas på gran.

Gör en kostnadsfri värdering!
50549. DIVERSE, 1900-tal.

Antal besök: 1 016