LJUSLYKTOR, HALSBAND, BÄGARE, 7 delar, glas, Anna Ehrner, Anne Nilsson, Ann Wärff.

505479. LJUSLYKTOR, HALSBAND, BÄGARE, 7 delar, glas, Anna Ehrner, Anne Nilsson, Ann Wärff.

4 ljuslyktor "Snöboll" Ann Wärff Kosta Boda diameter 7 och 11 cm.
Bägare stämplat "Collectors Glass Kosta" höjd 12 cm.
Halsband med hänge i glas "Spin Lime" Anna Ehrner Kosta Boda bredd 4 cm.
Halsband med hänge i glas "Sign Red" Anmne Nilsson Kosta Boda.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 988