FIGURINER, porslin, 4 st. De fyra årstiderna. Goebel, Tyskland, 1900-tal.

505463. FIGURINER, porslin, 4 st. De fyra årstiderna. Goebel, Tyskland, 1900-tal.

Högsta höjd ca. 7 cm.

Bruksslitage. Vinterfigurin med spricka samt lagning på skor och fågel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca. 7 cm.

Antal besök: 1 835