Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
BULJONGKOPPAR samt FAT, 17 delar, porslin, Heinrich, Bavaria, Tyskland, 1900-tal.
505442. BULJONGKOPPAR samt FAT, 17 delar, porslin, Heinrich, Bavaria, Tyskland, 1900-tal.
8 fat
9 koppar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
8 fat
9 koppar.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
463