BULJONGKOPPAR samt FAT, 17 delar, porslin, Heinrich, Bavaria, Tyskland, 1900-tal.

505442. BULJONGKOPPAR samt FAT, 17 delar, porslin, Heinrich, Bavaria, Tyskland, 1900-tal.

8 fat
9 koppar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 fat
9 koppar.

Bruksslitage.

Antal besök: 558