Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
PIPA, snidat trä,1900-tal.
505334. PIPA, snidat trä,1900-tal.
Längd 57 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 57 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
462