BERTIL BERG. färglitografi, signerad och numrerad 55/230.

505312. BERTIL BERG. färglitografi, signerad och numrerad 55/230.

Landskap med citroner. Bildstorlek ca 43 x 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 429