GÖRAN BRUNIUS. pastell, monogramsignerad och daterad 1950.

505306. GÖRAN BRUNIUS. pastell, monogramsignerad och daterad 1950.

"Fårö". Ca 47 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Fårö". Ca 47 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 386