VAS, Kina, Ming, 1400-tal.

VAS, Kina, Ming, 1400-tal.
505281. VAS, Kina, Ming, 1400-tal.

Höjd ca. 6 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 6 cm.

Antal besök: 4 911