MATTA, röllakan, signerad GK, 240 x 174 cm.

505244. MATTA, röllakan, signerad GK, 240 x 174 cm.

Beige botten.

Bruksslitage
Fransarna ställvis hårt slitna
Fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Beige botten.

Bruksslitage
Fläckig.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 172