REKLAMSKYLT, trä, 1900-tal.

REKLAMSKYLT, trä, 1900-tal.
505165. REKLAMSKYLT, trä, 1900-tal.

"Vincent & son Est- 1829". Målad dekor av undervattensmiljö och fisk. Reliefdekor av fiskespö och fiskväska. Ca 100 x 60 cm.

Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 036