TEAKFÖREMÅL, 3 delar.

TEAKFÖREMÅL, 3 delar.
505093. TEAKFÖREMÅL, 3 delar.

Kryddhylla med burkar, 6 st, längd 43,5 cm
Serveringsbricka, snurrbar, dia 30 cm
Burk med lock, höjd 13 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
505093. TEAKFÖREMÅL, 3 delar.

Burk med lock, höjd 13 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 330