Kryddhylla med burkar, 6 st, längd 43,5 cm
Serveringsbricka, snurrbar, dia 30 cm
Burk med lock, höjd 13 cm.
Bruksslitage, repor.
Burk med lock, höjd 13 cm.
Bruksslitage, repor.