RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Skulptur
SKULPTUR, brons. Paris, Signerad Pierre Le Faguays.
504999. SKULPTUR, brons. Paris, Signerad Pierre Le Faguays.
Höjd ca 45 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 45 cm.
Bruksslitage.
RA Auktionsverket Norrköping
729