SKÅLAR, VAS, LJUSLYKTOR, 7 delar, glas, "Atoll Hurricane", Anna Ehrner, Kosta Boda.

504998. SKÅLAR, VAS, LJUSLYKTOR, 7 delar, glas, "Atoll Hurricane", Anna Ehrner, Kosta Boda.

Osignerade, stämplade Kosta Boda.
4 ljuslyktor diameter 11 cm.
2 skålar diameter 17,5 och 22 cm.
Vas höjd 19,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 ljuslyktor diameter 11 cm.
Vas höjd 19,5 cm.

Antal besök: 671