AMERIKANSK GUNGSTOL, trä, jugend, 18-/1900-tal.

504993. AMERIKANSK GUNGSTOL, trä, jugend, 18-/1900-tal.

Höjd 120 cm.
Bredd 64 cm.

Tyget släppt upptill på baksidan.
Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm.
Bredd 64 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 081