KARMSTOL samt BORD, furu, möjligen Göran Malmvall, Karl Andersson och söner, 1900-tal.

504937. KARMSTOL samt BORD, furu, möjligen Göran Malmvall, Karl Andersson och söner, 1900-tal.

Rygghöjd 86cm.
Bord längd 78cm. höjd 56.

Ålders samt bruksslitage. Stol med torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 86cm.
Bord längd 78cm. höjd 56.

Antal besök: 1 330