HÖRNVITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

504915. HÖRNVITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 142 cm
Väggsidorna ca 50 cm
Framsidans bredd ca 73 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 142 cm
Väggsidorna ca 50 cm
Framsidans bredd ca 73 cm.

Slitage.

Antal besök: 473