SPEGEL,1900-talets mitt.

SPEGEL,1900-talets mitt.
504909. SPEGEL,1900-talets mitt.

Fasettslipat glas.Slipade figurscener.
Höjd 95cm.
Bredd 44.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 95cm.
Bredd 44.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 364