SPEGELLAMPETTER, 2 st, Sölve Carlsson, Helsingborg.

504853. SPEGELLAMPETTER, 2 st, Sölve Carlsson, Helsingborg.

Mässing och glas, höjd 45 cm, bredd 9 cm.
höjd 43 cm, bredd 18 cm.

En saknar spegelglas, bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 43 cm, bredd 18 cm.

Antal besök: 549