LENNART KÄRRABO. TAVLA, akryl duk, signerad och daterad á tergo Kärrabo - 2000, "Mirage".

504848. LENNART KÄRRABO. TAVLA, akryl duk, signerad och daterad á tergo Kärrabo - 2000, "Mirage".

Lennart Kärrabo (1927-2007).
Bildmått 80 x 80 cm.
Rammått 83 x 83 cm.

Behov av rengöring: smutsmärke och smutsrand över tavlan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lennart Kärrabo (1927-2007).
Bildmått 80 x 80 cm.
Rammått 83 x 83 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 586