GUNNAR THORÉN. Olja på duk, signerad.

504838. GUNNAR THORÉN. Olja på duk, signerad.

90 x 95 cm.

Bucklig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 95 cm.

Bucklig duk.

Antal besök: 2 822