BORDSLYSTER, mässing/marmor, empirestil, 1900-tal.

504681. BORDSLYSTER, mässing/marmor, empirestil, 1900-tal.

Fot av marmor, putti i mässing, uppbärandes 2 ljusamar, kristallspira med hängande prismor.
Höjd 45 cm.
2 st medföljande ljus.

Bruksslitage, prismor ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.
2 st medföljande ljus.

Antal besök: 296