SATSBORD, 3 delar, trä/kakel, nyrokoko-stil, 1900-tal.

504642. SATSBORD, 3 delar, trä/kakel, nyrokoko-stil, 1900-tal.

Kakelklädda bordsskivor. Största bord signerat TV.
Största mått:
Längd 54,5 cm.
Bredd 38 cm.
Höjd 52 cm.

Bruksslitage, smärre repor på kakel, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått:
Längd 54,5 cm.
Bredd 38 cm.
Höjd 52 cm.

Antal besök: 611