NATTDUKSBORD, 1900-talets första hälft.

504475. NATTDUKSBORD, 1900-talets första hälft.

Lövträ, stenskiva, längd ca. 40, bredd 40, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Kanter med mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 355