TAKKRONA, 1900-tal, höjd exklusive kedja ca. 55 cm.

504463. TAKKRONA, 1900-tal, höjd exklusive kedja ca. 55 cm.

Mässing, 6 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing, 6 ljuspunkter.

Bruksslitage.

Antal besök: 435