BEVERLOO CORNEILLE. Katt, polykrom metall, signerad och numrerad 123/199.

50443. BEVERLOO CORNEILLE. Katt, polykrom metall, signerad och numrerad 123/199.

Skulpturen kan bli fristående genom att böja benen. Längd ca 71 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 718