BYKGRYTA, 1800-tal, koppar.

BYKGRYTA, 1800-tal, koppar.
504375. BYKGRYTA, 1800-tal, koppar.

Ø 80 cm.

Slitage, ärg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ø 80 cm.

Slitage, ärg.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 492