PERSONVÅG, Lindells, 1900-tal.

504363. PERSONVÅG, Lindells, 1900-tal.

Längd 47 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 96 cm.
Maxvikt 140 Kg.

Fläckar, smuts, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 96 cm.
Maxvikt 140 Kg.

Fläckar, smuts, slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 005