12 glas, höjd 15 cm 11 glas, höjd 13,5 cm 12 glas, höjd 10 cm 12 glas, höjd 9,5 cm 12 glas, höjd 10,7 cm 10 glas, höjd 10,5 cm 13 glas, höjd 7,8 cm.
Smärre slitage samt smärre repor.