LENNART ASCHENBRENNER. Körsbär med glas, färgserigrafi nr 132/245, signerad Aschenbrenner och daterad -05.

504305. LENNART ASCHENBRENNER. Körsbär med glas, färgserigrafi nr 132/245, signerad Aschenbrenner och daterad -05.

21x16 cm, rammått 36x30 cm.

Lennart Aschenbrenner (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

21x16 cm, rammått 36x30 cm.

Antal besök: 526