FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.
50429. FÅTÖLJER, ett par, 1900-tal.

Ljusröd plyschklädsel.

Slitage, fläckar, skador på klädsel, nitar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusröd plyschklädsel.

Antal besök: 999