KONSTGLAS, "Molnet", skål med fat, Simon Gate, Orrefors.

504206. KONSTGLAS, "Molnet", skål med fat, Simon Gate, Orrefors.

Signerad och daterad 1925, Höjd, inklusive fat 12 cm
Längd 22,5 cm

Proveniens: Kulebo herrgård, Kalmar län.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22,5 cm

Antal besök: 2 080