PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina & Japan.

504186. PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina & Japan.

Bestående av 3 tallrikar och urna, tallrikarnas diameter ca 21,5 - 23 cm, urnans höjd inkl. sockel ca 39 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 397