GLASBLOCK, Jan Johansson, Orrefors.

504155. GLASBLOCK, Jan Johansson, Orrefors.

Glasblock i helkristall, märkt: Orrefors 4601-12 Jan Johansson
Höjd 12,5 cm
Bredd 12,5 cm
Djup 7,5 cm.

Bruksslitage i form av smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12,5 cm
Bredd 12,5 cm
Djup 7,5 cm.

Antal besök: 1 335