IKON, trol. Ryssland, 17/1800-tal.

50413. IKON, trol. Ryssland, 17/1800-tal.

I senare ram. 29 x 22 cm.

Slitage och skador, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

I senare ram. 29 x 22 cm.

Antal besök: 1 282