REKLAM, 1950-tal.

REKLAM, 1950-tal.
504116. REKLAM, 1950-tal.

Skylt, kartong med reklam för Roulette och Cloetta.
Höjd 83 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
504116. REKLAM, 1950-tal.

Höjd 83 cm.

Åldersslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 2 045