WIELAND, CHRISTINE. blandteknik på duk.

504093. WIELAND, CHRISTINE. blandteknik på duk.

Wieland, Christine - Utan titel, blandteknik på duk, signerad och daterad 2000 på baksidan, ca.70x70cm, på bår.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Antal besök: 749