LJUSSLINGA, "Partylux", Osram. 1970-tal.

504013. LJUSSLINGA, "Partylux", Osram. 1970-tal.

10 st ljuspunkter.
Kupor i plast i olika färger.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 st ljuspunkter.
Kupor i plast i olika färger.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 398