GLAS. EFTERRÄTTSSKÅLAR, GREPSKÅL, 14 delar.

503987. GLAS. EFTERRÄTTSSKÅLAR, GREPSKÅL, 14 delar.

6 efterrättsskålar 1960-tal höjd 6,5, diameter 9,5 cm.
7 glas med luftbubbla höjd 7 cm.
Grepskål glas/metall höjd 6, diameter 9,5 cm.

Mindre slitage metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage metall.

Antal besök: 819