ARKIVSKÅP, plåt, industridesign, E. A. Rosengrens, Göteborg.

503909. ARKIVSKÅP, plåt, industridesign, E. A. Rosengrens, Göteborg.

Längd 91, djup 53, höjd 82 cm.

Slitage, repor, bucklor och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 387